Sosyal medya reklam yönetimi ile sosyal medyanın gücünü kullanarak başarıya ulaşmanın daha kolay olduğunu biliyor muydunuz?

Modern insanın en çok kullandığı dijital araçlardan bir tanesi olan sosyal medya sayesinde reklam ve pazarlama bambaşka bir hal alıyor! Creaviser ayrıcalıkları ile bu avantajı yakalamak da oldukça kolaylaşıyor. Sosyal medyanın gücünü bilerek harekete geçen bir marka olmayı Creaviser ile başarabilirsiniz. Beklentilerinize uygun üstelik kalitesinden asla tereddüt etmeyeceğiniz bir seçenek için yapmanız gerekenleri sizler için ön plana çıkarıyoruz.

Sunduğumuz en iyi sosyal medya reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizi; hedef kitlenize optimum bütçeyle duyurmak için iletişime geçin.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Avantajları

Sosyal medyadaki kullanıcı sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu nedenle, dijital platformlarda yer edinmek isteyen markaların sosyal medya reklam yönetimi çalışmalarına ağırlık vermeleri önemlidir. Sosyal medya reklam çalışmaları, markaların gelişim sürecine direkt katkı sağlayan çalışmalardır. Başarılı bir sosyal medya reklam yönetimi pek çok avantaj sunmaktadır.

Sosyal medya reklam yönetimi avantajları şunlardır:

 • Sosyal medya hesabının etkileşim gücünü artırmak,
 • Sosyal medya hesabı üzerinden ürün/hizmet satışı gerçekleştirmek,
 • Markanın tanınırlığını ve görünürlüğünü artırmak,
 • Daha geniş kesimlere kısa sürede ulaşmak,
 • Markanın rekabet gücünü artırmak,
 • Sosyal medyadaki hedeflere ulaşmak.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi İçerik Özellikleri

Aşağıdaki özellikleri kullanarak daha çok etkileşim, yeni beğeni ve takipçiler kazanmanızı ve doğrudan web sitenize yeni ziyaretçilerin gelmesini sağlayan, reklam setleri ile marka bilinirliğinizin artmasını sağlıyoruz.

 • Animasyon Tasarımları
 • Banner Tasarımları
 • Haberler ve Duyurular
 • Anket ve Form
 • Video Tasarımları
 • Özel İstekler
 • Portfolyo Tasarımları
 • Yönlendirici Tasarımlar

Sosyal Medya Reklam Stratejisi

Sosyal medya reklamı sizin için ne anlam ifade ediyor? Bu soruya cevap vermekte zorlanıyorsanız Creaviser ile özelliklerini aşağıda sıraladığımız hizmetlere ulaşmalısınız. Çünkü sosyal medya markanızı büyütmenin yanı sıra kârlılığınızı da arttırır! Hazırsanız bir sosyal medya reklamının özelliklerine yakından göz atalım!

Hedef Kitle Odaklı

Reklamın doğru kitleye yönelik olması ortaya çıkaracağı etkinin gücünü gösterir. Böylelikle markalar için sosyal medya sayesinde başarıya ulaşmak çok daha avantajlıdır. Kitlenizi kusursuz bir şekilde belirlemeniz adına analizler yaparken hedef kitlenin de beklentilerinize cevap vermesini sağlıyoruz.

Doğru Bütçe

Sosyal medya reklamları da tıpkı geleneksel reklamlar gibi belirli bir bütçe gerektiren pazarlama araçlarıdır. Ancak bütçe belirlemek rastgele gerçekleşmesi gereken bir durum değildir. Çünkü doğru hedef kitle kadar başarılı bütçe belirleme de reklamın gelecekte sizler için geri dönüşünü olumlu yöne dönüştürecektir.

Görsel Tasarım

Sosyal medya reklamlarının görsel tasarımla desteklenmesi en önemli hususlardan biridir. Çünkü sosyal medyada görselliği doğru kullanan markaların tüketiciye temas etmesi daha da kolaydır. Siz de reklamlarınızın hedeflediğiniz kitleye ulaşmasını kolaylaştırmak adına Creaviser ile iletişime geçebilirsiniz!

Etkileyici Metin

Sosyal medyada etkileyici metin kullanımı belki de gözden en çok kaçan hususlardan bir tanesidir. Zira doğru hitabet size müşteri kazandırır ya da aksi durumda kaybettirir. Creaviser reklam ekibi sosyal medyada hangi markanın nasıl bir dil kullanması gerektiğini belirler. Böylelikle reklam çalışmalarında beklentilerinizi karşılayacak seçenekleri ön plana çıkarıyoruz.

Müşteri Beklentilerine Uygun

Müşteri beklentilerine cevap veren bir hizmetin en önemli özelliklerinden bir tanesi de doğru yapılandırılmış olmasıdır. Markanızın sosyal medyada başarı yakalaması adına doğru çalışmalar yaparak en ideal olana ulaşabilirsiniz. Üstelik yapacağınız çalışmaların doğru ve yerinde olmasının temelinde kesinlikle müşteriler olmalıdır.

Renk Uyumu

Sosyal medya reklamları, sadece içerik anlamında değil aynı zamanda görsel anlamda da başarılı olmalıdır. Renkleri doğru kullanan Creaviser tasarım ekibi ile siz de en başarılı hizmetlerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Görselliğin avantajlarını yakalarken kaliteden yana taviz vermemek tam size göre bir seçenek olacak!

Canlı Analiz

Reklamları rastgele yayınlamak sizin için olumsuz sonuçları beraberinde getirecektir. Creaviser ekibi bu yönüyle doğru analiz ve değerlendirme süreçleriyle sizlere destek olur. Özellikle de reklamda bir şeylerin ters gitmesi halinde doğrudan müdahale edilerek sürecin başarısı sağlanır. Eğer siz de kalite ve yüksek standartlarla eş anlamlı bir hizmet arzu ediyorsanız çözümü Creaviser ile yakalayabileceksiniz.

Raporlama

Raporlayamadığınız bir sürecin sonuçlarından emin olamazsınız. Bu nedenle de Creaviser olarak hizmet verdiğimiz her alanda raporlamanın gücünden faydalanmanızı sağlıyoruz. Aldığınız hizmetlerin size neler kazandıracağını merak ediyorsanız raporlama çözümlerimizle donattığımız sosyal medya reklamlarına bir göz atmalısınız. Reklamı doğru yönetmek markanızı hızlı büyütmek anlamına gelecek!

Doğru Yönlendirme

Reklamın yönlendirici etkisini kullanmak istiyorsanız kullanacağınız görsel ve dilin birbiri ile uyumlu olması gerektiğini unutmamalısınız. İki farklı görselin reklam çalışmanızı çok ciddi etkileyeceğini düşündüğünüzde yönlendirmenin ayrıcalıklarını yakalamak adına sadece bizimle iletişime geçmek kalır. Creaviser ile doğru çözümler kapınızda!

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Süreci

Beklentinizi tam anlamıyla karşılayan bir sosyal medya reklamları için her prosesi eksiksiz olarak tamamlıyoruz

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef kitle analizi
 3. İçerik fikri önerileri hazırlamak
 4. Bütçe planlaması
 5. Çalışma akışının takdim edilmesi
 6. Teklif hazırlama ve onaylama
 7. İçeriklerin yayınlanması
 8. Raporlama
 9. İyileştirme çalışmaları
 10. Reklam projesinin teslim edilmesi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hizmetleri

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin reklam gösterimi stratejileri kullanarak aşağıdaki sosyal medya platformlarında ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinizin görmesini sağlıyoruz.

Instagram Reklamları

YouTube Reklamları

Facebook Reklamları

Twitter Reklamları

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sosyal medya reklamları ile ilgili merak edilen ve sıklıkla sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Nedir?

 

Sosyal Medya Reklam Örnekleri Nelerdir?

 

Sosyal Medya Reklam Faydaları Nelerdir?

 

Sosyal Medya Reklam Fiyatları Ne Kadar?

 

Sosyal Medya Reklam Hizmetini Kimler Almalı?

 

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilirmiyim?