Google Ads (önceki adıyla Google AdWords) alacağınız en iyi reklam yönetimi ile ürün ve hizmetlerinizi; hedef kitlenize optimum bütçeyle duyurmak istermisiniz?

Creaviser kontrol edilebilir, ölçülebilir, verimli ve sonuç odaklı reklamlar ile hedef kitlenize tanıtıyor. Kârlılığınızı artırmak için Google Ads stratejinizi reklam harcamalarından elde edilen gelire (ROAS) göre oluşturuyor ve iyileştiriyoruz. Nitelikli ziyaretçileri web sitenize çekmek ve satışlarınızı artırmak için reklam bütçenizi en etkili şekilde değerlendiriyoruz. Dijital pazarlama çözümlerimiz kapsamında hızlı sonuçlar veren Google Ads reklam ajansı hizmetleri sağlamakta olup başarı oranını sürekli arttırıyoruz.

Daha yüksek tıklama oranı (TO) ve daha düşük tıklama başı maliyet (TBM) sağlayarak mümkün olan en yüksek dönüşüm oranını (CR) elde etmek için bizimle iletişime geçin.

Google Ads Reklam Yönetimi Avantajları

Dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarından biri olan Google ile arama sonuçlarında en üst sırada yer almak ister misiniz? O halde doğru bir Google Adwords reklam çalışması için yapmanız gereken sadece Creaviser ile çalışmak olacaktır. Markanızı ön sıralara çıkaracak reklam uzmanlarımız beklentilerinizi en ideal şekilde karşılayacak!

Google Ads reklam yönetimi avantajları arasında:

 • Ürün/hizmet satışlarını artırmak,
 • Markanın daha görünür hale gelmesini sağlamak,
 • Markanın tanınırlığını üst seviyeye çıkarmak,
 • Markanın karlarına doğrudan katkı sağlamak,
 • Marka gelişimini kısa sürede gerçekleştirmek yer almaktadır.
google adwords reklam markanıza neler katar

Google Ads Reklam Yönetimi Özellikleri

Google Ads Reklam Yönetimi kapsamında tamamen birbirinden farklı ve kişiselleştirilmiş kampanyalar oluşturuyoruz.

 • Animasyon Tasarımları
 • Etkileyici Metinler
 • Banner Tasarımları
 • Anahtar Kelime Planlaması
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Google Analytics Bağlantısı
 • Video Tasarımları
 • N. A. K. Optimizasyonu

Google Ads Reklam Stratejisi

Reklam çalışmalarını doğru yapmak doğru yapılandırılmış alternatiflerle mümkündür. Bu kapsamda Creaviser ile aşağıdaki özelliklere sahip bir Google Ads Reklam Yönetimi hizmetine başvurabilirsiniz.

Hedef Kitle Analizi

Google Ads kapsamında reklam yönetimi hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle Creaviser ile bir hedef kitle analizi gerçekleştirmelisiniz. Zira doğru kitleye ulaşmak için tek başına doğru reklam yetmez. Kitle analizi yaparak reklamlarınız için etkin kitle kimdir belirlemelisiniz. Sonrasında belirlenmiş kitle üzerinden doğru bir reklam çalışması yaparak amaca ulaşabilirsiniz.

Canlı Raporlama

Reklam çalışmaları ile ilgili en ideal sonuçlara ulaşmak adına yapmanız gereken sadece canlı raporlama olacaktır. Raporlama konusunda titiz çalışmalar gerçekleştiren Creaviser ekibi raporlama ile ilgili beklentilerinize cevap verir. Canlı raporlama sayesinde reklamın gidişatına dair çalışmalar gerçekleştirerek bütçenin doğru kullanılması sağlanır.

Anahtar Kelime Analizi

Google Ads Reklam Yönetimi çalışmalarının en önemli unsurlarından bir tanesi de anahtar kelimelerdir. Reklam çalışmalarının anahtar kelime bazlı gerçekleştirilmesi gerekliliği nedeniyle Creaviser deneyimli reklam ekibi bu konuda çok ciddi bir hassasiyet göstermektedir. Hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlayan analizler ile en güncel anahtar kelime öbeklerini belirliyoruz.

Rakip Analizi

Google reklamlarınızı rakiplerinizi analiz etmeden mi hazırlıyorsunuz? Bu konuda izlediğiniz yolun oldukça kusursuz olması gerektiğini unutmamalısınız. Özellikle reklam çalışmalarında başarı yakalamış rakiplerinizi inceleyerek yola çıkmanın avantajını hissetmelisiniz. Çünkü rakiplerinizin ne yaptığını bilmek sizi daha hızlı bir sonuca ulaştıracaktır.

Ürün Hedefleme

Reklam çalışması yaparken doğru hedefe odaklanmak markanızın ön plana çıkmasını sağlama noktasında değerlidir. Çünkü reklam sadece bir kelime üzerinden gerçekleştirilemez. Siz de bir reklam çalışması yaparken ürünü doğru belirlemeli ve tüketiciye ulaşma noktasında en doğru yöntemi benimsemelisiniz. Aksi takdirde kaliteyi yakalamak sizin açınızdan hayli zor olacaktır.

Görsel Tercihleri

Ürünlerin Google reklamlarında ön planda olmasını sağlayacak temel husus görsellerdir. Çünkü görseller tüketicinin ilgisini cezbederken kaliteden yana da asla taviz vermemenizi sağlar. Bu da sizin için daha başarılı bir reklam çalışması yapmanın anahtarıdır. Creaviser ile görsel kalitesini en iyi seviyeye taşıyarak görseller konusunda başarıdan yana tercih kullanın!

Uygun Bütçe

Reklam çalışmalarını sadece anahtar kelime odaklı değil bütçe odaklı bir şekilde de gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenizin belirlenmesi hususunda Creaviser olarak titiz çalışmalar yapıyoruz. En düşük bütçe ve en yüksek etkiyi elde etmenizi sağlamak adına kendi sektörünün en iyisi bir ekiple çalışıyoruz. Size sadece Google Adwords Reklam çalışmaları için harekete geçmek kalır.

Reklam Yönetimi

Reklamlarınızın kendi kendini yöneteceğini düşünmediniz değil mi? Çünkü reklam çalışmalarının en önemli yanı kontrol ve analizlerdir. Bu bağlamda reklamlarınızı yönetirken titiz bir sürece imza atıyoruz. Yönetim esnasında ihtiyaç duyduğunuz hemen her detayın daha başarılı bir şekilde sonuçlanması adına harekete geçiyoruz!

Feedback Analizi

Reklamlarınıza gelen geri dönüşlerin ne denli başarılı olduğunu incelemek mi istiyorsunuz? Creaviser ile feedback analizi sonucunda başarı odaklı bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü ekibimiz sizlerden gelen talepleri müşteri beklentileriyle bütünleştirerek ortaya bir sonuç koyar.